Dünya listesinde Fenerbahçe altıncı, Galatasaray ise...

 UEFA  raporlarına göre dünyada en çok ziyaret edilen  futbol  kulüplerinin resmi  internet  siteleri açıklandı. Aylık tıklanma rakamlarına göre Manchester United 8 ,6 milyon ziyaretçi ile birinci.  Fenerbahçe  3 ,3 milyon ile  altıncı  olurken , Galat

hurriyet
0

Fenerbahçe ve  Galatasaray  , taraftarların yardımıyla Avrupa devleriyle yarışıyor!

UEFA , dünyadaki  futbol  kulüplerinin resmi sitelerine yapılan aylık tıklama sayısına göre bir liste oluşturdu. Buna göre  dünya  futbolunda en çok ziyaret edilen kulüp  internet  sitesi , aylık 8 ,6 milyon ziyaretçiyle Manchester United oldu. İkinci sırada 8 ,5 milyon ile Arsenal , üçüncü sırada  ise  7 ,7 milyon ziyaretçiyle Liverpool yer alırken ilk üç sırayı İngiliz takımları oluşturdu.

Barcelona ve  Real Madrid   ise  ilk beş sırada yer alabildi. Listede dikkat çeken kulüplerden biri de  Fenerbahçe  oldu. Aylık 3 ,3 milyon ziyaretçiyle  dünya   futbol  kulüpleri arasında resmi  internet  sitesi en fazla ziyaret edilen takımlardan olan sarı-lacivertliler , tabloda 6. sırada yer buldu.

Listenin ilk 20 sinde yer alan başka bir  Türk  takımı  ise  aylık 1 ,6 milyon ziyaretçiyle  Galatasaray  oldu. (goal.com)

İŞTE O LİSTE...

TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =