AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali  Yıldırım  , Fetullahçı Terör Örgütü nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016 daki darbe girişimi sırasında bombalanan Meclis binasında yenileme  çalışmaları   süren   alanları  inceledi.

milliyet
0

var ArticleID = 2377202; Milliyet.com.tr »Siyaset »Haber »Yıldırım ,  Mecliste   restorasyon   çalışmaları   süren   alanları  incelediEklenme Tarihi12.01.2017 - 10:27-Güncellenme Tarihi12.01.2017-10:27 Yıldırım ,  Mecliste   restorasyon   çalışmaları   süren   alanları  incelediAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali  Yıldırım  , Fetullahçı Terör Örgütü nün

Yıldırım , FETÖ nün darbe girişiminde bombalanan Meclis binasının hasar gören bölümlerini gezdi. Başbakan  Yıldırım  , makam odası yakınında bulunan ve bomba isabet eden bölümü inceledi.

TBMM nin müze olarak kullanılacak kısımlarında devam eden  restorasyon  çalışmalarına ilişkin , TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı ile AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan dan bilgi alan Başbakan  Yıldırım  a , Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da eşlik etti.

Bu habere ifade ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =