İftiranın böylesi!
Etiketler:

Geçtiğimiz gün sosyal medyada terör saldırısı olacağına dair iddialar dolaştı. Kaynak olarak gösterilen Hülya Biren , "0 iftiracıları savcılığa vereceğim" sözleriyle isyan etti.

milliyet
0

Sabah Gazetesi nden Bülent Cankurt un , "Sosyal medyada iftiraya uğradı" başlıklı yazısı şöyle:
"Önceki gün sosyal medyada yine aslı astarı olmayan bir terör tehdidi uyarısı dolaştı. Bilginin kaynağı olarak da Hülya Biren gösterildi.

Monako Prensi nin şirketi SBM in Türkiye-Ortadoğu Temsilcisi ve Premium Müşteri İlişkileri Başkanı olan Biren e de bu bilginin Fransız Konsolosluğu ndan geldiği iddia ediliyordu!

Hülya Hanım ın bununla uzaktan yakından hiçbir ilgisi yokmuş. O yüzden de hemen sosyal medya hesabından bir açıklama yapıp Bir deli kuyuya taş atmış , bin akıllı çıkaramamış. Yalan yanlış bir şekilde adımı kullanıp yalan haber yapıp yayan kişiyi savcılığa vereceğim. Bu haberle hiçbir ilgim ve bilgim yoktur dedi. İftiracıların kurbanı Hülya Biren e büyük geçmiş olsun.

Monako Prensi Albert II , Hülya Biren i , sekiz yıldır yürüttüğü görevindeki başarısından dolayı Ekim ayında SBM Premium Müşteri İlişkileri Başkanı yapmıştı."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =