Etiketler:

Oyuncu Hande Ataizi ,  Anne  olmadan önce iç dünyasında zorlu bir süreç geçirdiğini ve kararı uzun süre düşündükten sonra aldığını söyledi.

milliyet
0

Benjamin Harvey ile evli olan Hande Ataizi , bir dergiye verdiği röportajda ,  Anne  olmaya nasıl kararı verdiğini , anneliğin kendisi için neler hissettirdiğini açıkladı.

İç dünyasında anneliğe dair yaşadıklarını anlatan güzel oyuncu , "Anne  olma   fikri  benim için  hep  bir ikilemdi. Bir tarafım istiyor. Öbür tarafım ise nedense sorumluluk alıp büyümeyi reddediyordu. Sonunda büyümeye istemeden de olsa karar verdim ve akabinde hamile kaldım. Şu an sadece kendi tecrübelerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki kendinden başka , koşulsuz sevdiğin birinin sorumluluğunu alıyorsun.Bu bir kadın olarak benim iniş çıkışlarımı dengeledi. Hayata daha pozitif bakıyorum , kendimi daha güçlü hissediyorum. Garip bir şekilde yıkılmaz sanki Ana Tanrıça gibi. Birlikte oyunlar türetiyoruz bazen sıkılıyorum o arada telefon molası veriyorum ve sonra oyuna devam ediyoruz."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =