Çin kulübü resmen açıkladı! 'Podolski ile...'

Adı son dönemlerde  Beijing Guoan  ile anılan Galatasaray'ın yıldızı  Podolski  için Çin ekibinin sportif direktöründen yalanlama geldi.

haber7
0

Goal Çin in edindiği bilgilere göre Çin ekibi  Beijing Guoan  ın sportif direktörü Shao Jiayi , Çin basınına konuyla ilgili yaptığı açıklamada  Podolski  nin harika bir futbolcu olduğunu ancak onu transfer etmek gibi bir niyetleri olmadığını belirterek ,  Podolski  çok iyi bir oyuncu ancak bizim transfer hedefimiz değil. Bütün bu söylentilerin nereden çıktığını düşünüyoruz ve kafamız karışıyor ifadelerini kullandı.

Futbolculuk döneminde 9 sene boyunca Bundesliga da top koşturan 36 yaşındaki sportif direktör , Almanya daki birçok kişiden  Podolski  transferiyle alakalı sorular alıyorum. O , gerçekten takdir ettiğim bir futbolcu fakat kulübümüz onunla ilgilenmiyor şeklinde konuştu.

Levent Nazifoğlu daha önce yaptığı açıklamada  Podolski  ye  Beijing Guoan  dan teklif geldiğini ve transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğiyle ilgili olarak  Podolski  nin kararını bekleyeceklerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =