Mehmet Ekici transferinde flaş gelişme!

Sezon başından bu yana takımda şans bulamayan ve zaman zaman kulübede oturan Olcay Şahan , oynamak istediğini belirterek dün  Trabzonspor  Başkanı Muharrem Usta ve yönetimi ile 3 ,5 yıllık sözleşmeye imza attı. Bu transferin ardından  Mehmet  E

hurriyet
0

 Siyah beyazlı kulübün  Transfer  Komitesi Başkanı Umut Güner , Teknik Direktör Şenol  Güneş  in de kadrosunda görmek istediği ve bordo mavili kulüp ile sezon sonunda sözleşmesi sona eren  Mehmet   Ekici  nin menajer babası ise  Siyah  beyazlı kulüp ile el sıkıştı. Teknik Direktör Şenol  Güneş  ise devre arasında alınması planlanan  Mehmet   Ekici  nin sezon zonuna kadar  Trabzon  da kalmasını isterken "Şu anda onun mevkiinde çok  oyuncu  var. Sözleşmesi bitene kadar  Trabzonspor  da kalsın" dediği belirtildi.

Olcay Şahan ise  futbol  oynamak için  Trabzonspor  a geldiğini vurgularken bordo mavili kadroda şampiyonluk peşinde koşacaklarını vurguladı. 

Beşiktaş yönetimi Olcay Şahan ı bonservisi ile birlikte  Trabzonspor  a verince sezon başından bu yana takımdan kiralık olarak gönderileceği belirtilen Kerim Frei ın kaldığı vurgulandı. 

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak Olcay Şahan ı çok sevdiklerini belirtirken "Ayrılmak çok zor oldu. Ama kendisi gitmek için olumlu  hava  almış. Bizde hayır diyemedik. Olcay ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =