Cumhuriyetçi McCain den Donald Trump ı kızdıracak iddia

 Cumhuriyetçi  Senatör  McCain  , Rusya nın  Trump  la ilgili "hassas bilgilere" sahip olduğunu gösteren bir dosyayı geçen yılın sonunda FBI ya kendisinin verdiğini açıkladı

haberturk
0

ABD de Arizona Senatörü  Cumhuriyetçi  John  McCain  , Rusya nın ABD başkanlığına seçilen  Donald   Trump  la ilgili "hassas bilgilere" sahip olduğunu gösteren bir dosyayı geçen yılın sonunda Federal Soruşturma Bürosuna (FBI) kendisinin verdiğini açıkladı.

Beyaz Saray daki başkanlık koltuğuna 20 Ocak ta oturmaya hazırlanan  Trump  ın özel hayatı hakkında bazı hassas bilgilere Rusya nın sahip olduğu yönündeki tartışmalar Amerikan kamuoyunun gündeminden düşmüyor.

Cumhuriyetçi Partinin önemli isimlerinden  McCain  , yazılı açıklama yaparak geçen yılın sonunda Moskova nın  Trump  ın özel hayatıyla ilgili bilgilere sahip olduğunu gösteren bir dosyayı FBI ya verdiğini belirtti.

McCain , dosyanın içindeki bilgilerin doğruluğunu teyit etme imkanı bulunmadığı için dosyayı FBI ya iletmenin en doğru şey olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Amerikan medyasında önceki gün yer alan haberlerde , Amerikan istihbarat birimlerinin , ABD Başkanı Barack Obama ve  Trump  a , "Rusya nın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =