Çalışma Bakanı Müezzinoğlu'dan kıdem tazminatı açıklaması

 Çalışma  ve Sosyal Güvenlik  Bakanı  Mehmet  Müezzinoğlu  ,  kıdem  tazminatında yeni sisteme geçilmesiyle ilgili , "Yüzde 100 hemfikir olmayı arzu ederim ama şunu bilin ki yüzde 70'i yakaladığım an Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne

ntv
0

Müezzinoğlu , Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) ile Yol-İş Sendikası tarafından bir otelde düzenlenen "Çalışma Hayatında Gelişmeler" toplantısına katıldı.

Türkiye nin stratejik hedefleri olan bir ülke olduğunu belirten  Müezzinoğlu  , tüm engellemelere rağmen muasır medeniyetler seviyesinin üzerindeki hedeflere ulaşılacağını söyledi.

Hedeflere ulaşmakta bazı sorun ve sıkıntıların yaşanabileceğini ama Türkiye nin sorun ve sıkıntılara rağmen yoluna devam ettiğini vurgulayan  Müezzinoğlu  , "Bu süreçleri de birlikte aşacağız. Özellikle hükümet olarak hangi sektörün sıkıntısı varsa çözüm odaklı bir anlayışla onun yanındayız. Sayın Başbakanımızın başkanlığında Ekonomi Koordinasyon Kurulu nda açıkladığımız destekler , 2017 yi 2016 dan çok daha başarılı kılacaktır." diye konuştu.

Müezzinoğlu , alın teri kadar akıl terinin de kutsal olduğunu , Türkiye nin dünya ile rekabetinde alın terinin yanında akıl terinin de akıtılmasının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =