Ataköy de yaşamını yitiren Şengezer ile ilgili acı detay

 Ataköy  5.Kısım Ömer Duruk Camii nde dün yaşanan tente çökmesi  bugün  bilirkişi tarafından incelendi. Öte yandan faciada  yaşamını   yitiren  tekstilci Mustafa Ümit  Şengezer  in eşinin hamile olduğu ortaya çıktı.

hurriyet
0

İki kişiden oluşan heyet , Bakırköy  Cumhuriyet  Başsavcılığının talimatıyla incelemelerde bulundu. Çöken tentenin parçalarını ve  olay  yerini ayrıntılı olarak inceleyen heyet ölçümler yaptı. Bilirkişinin ilk tespitlerinden biri musalla taşlarının hemen önünde bulunan ağaçların daha büyük bir can kaybını önlediği şeklinde oldu. Tentenin ön kısmın yerle buluşmasına ağaçlar engel oldu. Tentenin bu bölümünde yer alanlar yara almadan kurtuldu. Can kaybı ve yaralanmalar tamamen çökmenin yaşandığı orta ve arka bölümde yaşandı.

ACI  detay  ORTAYA ÇIKTI

EŞYALAR DURUYOR

Bu arada dünkü olayın izleri  bugün  olduğu gibi duruyordu. Cenaze namazı sırasında çöken tentenin altında kalanlar can havliyle ayakkabılarını , şemsiyeleri , atkılarını  olay  yerinde bırakıp kaçtı. Yaralı vatandaşlara ait olduğu düşünülen eşyalar  olay  yerindeydi.

OTOMOBİLİ BUGÜN ALINDI , EŞİ 8 AYLIK ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =