Sağlık Bakanı  recep akdağ  ,  açık oy  kullandığına yönelik iddialar hakkında "Oyumuzu kırk defa açık etmişiz. Gizlenecek bir şey mi var?  Evet  ,  Evet   oyu  veriyorum" dedi.

milliyet
0

var ArticleID = 2376701; Milliyet.com.tr »Siyaset »Haber »"Evet ,  Evet   oyu  veriyorum" "Eklenme Tarihi11.01.2017 - 13:22-Güncellenme Tarihi11.01.2017-13:24 "Evet ,  Evet   oyu  veriyorum" "Sağlık Bakanı  recep akdağ  ,  açık oy  kullandığına yönelik iddialar hakkında "Oyumuzu kırk defa açık etmişiz. Gizlenecek bir şey mi var?  Evet  ,  Evet   oyu  veriyorum" dedi.Paylaş Twitle Yorum Yaz0 A+ a-

SAĞLIK Bakanı  recep akdağ  , Meclis Genel Kurulu nda görüşülen Anayasa değişiklik teklifine ilişkin oylamada ,  açık oy  kullandığına yönelik iddialar hakkında "Bu ülkede hukuk var. Eğer ben yanlış bir şey yapmışsam bir suç işlemişsem , onlar suç diyorlar , sen misin savcı ya da hakim kardeşim? Oyumuzu kırk defa açık etmişiz. Gizlenecek bir şey mi var?  Evet  ,  Evet   oyu  veriyorum" dedi.

Kendisini kamerayla çeken CHP li milletvekillerine de tepki gösteren Bakan Akdağ , "CHP li milletvekillerine ne oluyor da gelip , gözümüzün içine kadar kamera sokma hakkını buluyorlar kendilerinde? Ben de tepkisini gösteren milletvekillerinden birisiydim. Yine aynısını yapsalar yine aynı tepkiyi gösterirdim" diye konuştu.

Sağlık Bakanı Akdağ , Ankara daki The Green Park Hotel de yapılan 2016 yılı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =