Canlı yayında seks skandalı

Dünyanın en popüler  Oyun  video platformu  Twitch  te çok ilginç bir  olay  yaşandı. Ülkesinde hayli popüler bir yayıncı , özel bir durumda iken yayını açık unuttu ve olanlar oldu.

hurriyet
0

Oyun yayınları ve  Oyun  şovlarının uzun bir süredir tek durağı olan  Twitch  , kısa bir süre önce yaşanan olayları konuşuyor.

Elbette böylesine ünlü bir platformda dikkat çekmenin birden fazla yolu var. Daha önceleri tonla yayıncı dikkat çekmek için yaptıkları aşırı hareketler nedeniyle kanalı kapatılmıştı.

Bu sefer  olay  bir kaza ve gerçekten  Twitch  için bile aşırı oldu.  Kendi  ülkesinde sevilen bir yayıncı olan xpegasas , yayını bitirdiği sırada mikrofonu açık unuttu.

Kız arkadaşı ile cinsel ilişkiye giren yayıncı , mikrofonu açık unuttuğu için tüm sesler  Twitch  e yansıdı. İlişki sırasında , yaklaşık 1 dakika boyunca insanlar , xpegasas ve  Kız  arkadaşlarının seslerini dinledi.

Yayıncının arkadaşları kısa süre içinde kendisini uyarıp , mikrofonu kapattırsa da olan olmuştu. xpegasas ve kanalı süresiz olarak kapatıldı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =