Video hakem uygulaması geliyor

 Türkiye  Futbol Federasyonu Merkez  son  dakika haberleri">hakem  Kurulu Başkanı  Yusuf Namoğlu  ,  Video  Yardımcı  son  dakika haberleri">hakem  (VAR) uygulamasını en kısa zamanda hayata geçireceklerini açıkladı.

hurriyet
0

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez  son  dakika haberleri">hakem  Kurulu (MHK) Başkanı  Yusuf Namoğlu  , hakemler olarak  Spor Toto Süper Lig  de sezona iyi başladıklarını belirterek , daha sonra bazı hatalar yaptıklarını söyledi. 

Namoğlu , Antalya da düzenlenen  son  dakika haberleri">MHK  Devre Arası  son  dakika haberleri">hakem  Semineri nin  son  gününde düzenlenen oturumda açıklamalarda bulundu.

Süper Lig de sezona iyi başladıklarını belirten Namoğlu , "Sezonun 16 haftalık ilk devresine gayet iyi başladık. İlk haftalarda gayet iyi gidiyorduk ancak ilerleyen haftalarda hatalarımız oldu. Ondan sonra tekrar toparladık. 15. hafta çok iyi geçmişti ama 16. hafta bazı hatalarımızın olduğu bir hafta olarak hafızalarda kaldı. İkinci devrede bilgi dağarcığımıza koyduklarımızla çok daha iyi maçlar yöneteceğimize inancım tamdır." diye konuştu.
Namoğlu ,  Video  Yardımcı  son  dakika haberleri">hakem  (VAR) sistemiyle ilgili sunum yapılacağını aktararak , "VAR , teknolojik bir olay. Yani hakeme yardımcı olan bir sistem. Tıpkı gol çizgisi teknolojisi gibi. Biz de bundan esinlenerek , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =