Galaxy Note 8 hangi özelliklerle geliyor

 Samsung  un  Android  işletim sistemli  Galaxy   Note  8 i , son rapora göre  Note  7 fiyaskosunu unutturacak  özelliklerle  gelecek!

hurriyet
0

Samsung  Galaxy   Note  8 i bekleyenler için heyecan verici haberler ,  Kore  den gelmeye başladı. Yeni rapora göre  Samsung   Galaxy   Note  8 , 4K ekran , geliştirilmiş  VR  yetenekleri gibi ciddi yeniliklerle gelecek.

BusinessKorea ye konuşan bir  Samsung  ortağı firmanın yetkilisi ,  Samsung  un  Galaxy  S8 de 2K ekran kullanacağını , ancak  Galaxy   Note  8 de sanal gerçeklik işlevlerini geliştirmek üzere 4K çözünürlüklü ekrana yer vereceğini söyledi ve ekledi: "(Galaxy  Note  8 in) Gear  VR  ile bağlanabileceğini duydum."

Ekran büyük de olsa 4K çözünürlüğün normal bir bakış mesafesinden QHD ye kıyasla çok daha keskin görünmeyeceği düşünülüyor. Ancak  VR  başlıkları , ekranın üzerine yerleştirdiği merceklerle onu gözünüzün dibine getirdiğinden , burada büyük bir fark oluşabilir.  Samsung  Gear  VR  ile birleştiğinde ,  Android  li  Galaxy   Note  8 den eşsiz bir  VR  deneyimi bekleyebiliriz; tabi alev almaması şartıyla.

Hepsi bu kadarla sınırlı değil.  Galaxy   Note  8 in kalem özelliklerinde geliştirmeler yapacağı ve daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =