Kastamonu  ,  Tokat  ,  Çorum  da yarın  okullar   tatil  mi? Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitimde aksamalar devam ediyor. Bugün bazı bölgelerde okulların  tatil  edilmesi yarın için de kar tatili beklentisini arttırdı.  Kastamonu  ,

milliyet
0

Cuma günü akşam saatlerinde başlayan kar yağışı yurt genelinde etkisini sürdürüyor. Hafta başından itibaren yoğun kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitim ve öğretime ara verildi. Peki Kastamonu ,  Tokat  ,  Çorum  da yarın  okullar   tatil  olacak mı? 11  Ocak   Çarşamba  günü için Valilik lerden konu ile ilgili açıklama bekleniyor.

KASTAMONU DA YARIN  okullar  TATİL Mİ? 

Kastamonu da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde bulunan okullarda eğitime bir gün ara verildi. 

Kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde bulunan okullarda eğitime bir gün ara verildi. İl merkezinde bulunan  okullar   tatil  edilirken kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamilelere de bir gün idari izin verildi. 

TOKAT TA YARIN  okullar  TATİL Mİ? 

Tokat il merkezi ve ilçelerinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda kar tatili bir gün daha uzatıldı.  
Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı , il genelinde ilk ve orta dereceli okulların 1 gün süre ile  tatil  edildiğini söyledi. İl genelinde aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle kar tatili bir gün süre ile uzatılırken ,  Tokat  Valiliği tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

ÇORUM DA YARIN  okullar  TATİL Mİ? 

Çorum da kar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =