Deniz Akkaya: Kurtuluş islam'da

Sanatçıdan siyasetçiye , yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı , Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu manken , oyuncu ve sunucu  Deniz   Akkaya  oldu.

haber7
0

Kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü , her Pazar Ülke TV’de arafta kalmış sorulara yanıt arıyor. Kendi hayatından hareketle , Türkiye’nin geçtiği zorlu süreçlere karşı duruşunu anlatan  Deniz   Akkaya  , Esra Elönü’nün 15 Temmuz’dan Reina Saldırısı’na kadar gündem olan hadiselere dair sorularını cevapladı.

‘’SÖZ KONUSU VATANSA…”

‘Türkiye’nin toplumsal ve siyasi olarak hayatını değiştiren , ülkenin birlik ve beraberliğine yönelik yapılan 15 Temmuz darbe kalkışmasını nasıl yorumluyorsunuz?’ sorusunu  Deniz   Akkaya  , ‘’O gece tesadüf eseri boğazda bir arkadaşımla yemekteydik. Hayatımın en korku dolu gecesiydi. Neyse ki sabah zaferle sonuçlandı. Söz konusu vatan ise tek bilek , tek güç olmamız gerektiğine inanıyorum. Bizim milletimiz de bunu 15 Temmuz’da gösterdi. Ancak ilerleyen zamanlarda bu konularla ilgili komplo teorileri üretildi. İnsanların artık birbirlerine güvenmesi lazım. Bu vatan bizim hepimizin diyerek hareket ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =