İstanbul faciadan döndü! Kıskıvrak yakalandılar

İstanbul'a kırsaldan kanlı eylemler için geldikleri tespit edilen terör örgütü  PKK  mensuplarına düzenlenen operasyonda saldırı hazırlığındaki 2 terörist yakalandı.

haber7
0

İstanbul Terörle Mücadele Şube ekipleri terör örgütü  PKK  nın  İstanbul  da kanlı eylem hazırlığında olduğu bilgisi üzerine 3 ayrı operasyon düzenledi. Operasyonlarda bir işyerinde tabancalar ele geçirilirken  PKK  nın eylem için  İstanbul  a gönderdiği kırsal alan elemanı 2 kişi yakalandı.

BEŞİKTAŞ IN ARDINDAN YENİ SALDIRI HAZIRLIĞI

Beşiktaş da polislere yönelik düzenlenen hain saldırının ardından terör örgütü  PKK  nın yeni eylemler hedeflediği ortaya çıktı. Kanlı eylemler için kırsal alandan  PKK  lı eylemcinin  İstanbul  a geldiği tespit edildi. Terör örgütü  PKK  ya yönelik yapılan 3 ayrı operasyonda 5 kişi gözaltına alındı. Çok sayıda silah ele geçirildi.

OPERASYON YAPILDI

İstanbul terör polisi tarafından yapılan ilk operasyonda Sultangazi de F.Y nin işyerinde yapılan aramalarda 2 adet tabanca 20 fişek ve 1 adet av tüfeği ele geçirildi. F.Y B.K ve R.A tutuklandı.

2 KİŞİ GÖZALTINDA

Yapılan ikinci operasyonda E.A isimli  PKK  lı gözaltına alındı. E.A nın  PKK  ya katılan kişiler arasında olduğu ve  İstanbul  da birçok korsan eylem ve yağmalama olayına karıştığı tespit edildi.

Terör ekipleri tarafından gerçekleştirilen 3. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =