Isparta  ,  Kütahya  da  yarın   okullar   tatil  olacak mı? Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede eğitime ara verilmesine neden oldu. Peki , kar yağışı nedeniyle bugün  tatil  olan  Isparta  ,  Kütahya  da  yarın   okullar   tatil  mi?

milliyet
0

Cuma gününden itibaren devam eden kar yağışı ve fırtına İstanbul başta olmak üzere birçok ili etkisi altına aldı. Valilik ten yapılan açıklama doğrultusunda bugün bazı il ve ilçelerde  okullar   tatil  edildi. Peki 10  Ocak  Salı günü  Isparta  ,  Kütahya  da  okullar   tatil  olacak mı?

ISPARTA DA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Isparta nın Yalvaç İlçesi nde merkeze bağlı belde ve köylerle taşımalı eğitime kar yağışı nedeniyle bugün ara verildi.

Yalvaç ta bir süredir etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkiliyor. Aralıklarla süren yağış nedeniyle ilçe merkezine bağlı kasaba ve köylerle taşımalı eğitimle ilçe merkezine gelen ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrenciler için bugün eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı. İlçe genelinde ise engelli öğrenciler için  tatil  kararı verildi.

Isparta Valiliği nden  yarın  (10  Ocak   Salı)  günü için henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

KÜTAHYA DA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Kütahya nın Hisarcık ilçesinde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalılarda eğitim-öğretime 9  Ocak  2017 Pazartesi günü itibarıyla 1 gün ara verildi.  

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , kar yağışı ve buzlanma nedeniyle sadece taşımalılarda eğitim-öğretime 9  Ocak  2017 Pazartesi günü 1 gün ara verildiğini , ilçe merkezinde ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =