Kastamonu, Kırıkkale, Çankırı da yarın okullar tatil mi? (10 Ocak Salı)

 Kastamonu  ,  Kırıkkale  ,  Çankırı  da  yarın   okullar   tatil  olacak mı? Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede eğitime ara verilmesine neden oldu. Peki , kar yağışı nedeniyle bugün  tatil  olan  Kastamonu  ,  Kırıkkale  , Çan

milliyet
0

Cuma gününden itibaren devam eden kar yağışı ve fırtına İstanbul başta olmak üzere birçok ili etkisi altına aldı. Valilik ten yapılan açıklama doğrultusunda bugün bazı il ve ilçelerde  okullar   tatil  edildi. Peki 10  Ocak  Salı günü  Kastamonu  ,  Kırıkkale  ,  Çankırı  da  okullar   tatil  olacak mı?

KASTAMONU DA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Kastamonu da , kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim öğretime ara verilecek.  Kastamonu  Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada , kent  genelinde kar yağışının etkili olduğu vurgulandı.

Açıklamada ,  Kastamonu  merkezindeki tüm  okullar  ile merkeze bağlı  taşımalı eğitim yapılan okullarda 9  Ocak  Pazartesi günü eğitim öğretime bir gün  süreyle ara verildiği duyuruldu.

KIRIKKALE DE YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Kırıkkale de de 51 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresinden  alınan bilgiye göre , ilçelerden Balışeyh te 8 , Çelebi de 3 , Delice de 15 ,  Keskin de 15 ve Sulakyurt ta 10 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.

İl Özel İdaresi karla mücadele ekipleri , 33 iş makinesi ve 25 ekiple  yolları açmak için çalışmalarına devam ediyor.

ÇANKIRI DA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Kızılırmak ilçesinde kar yağışı nedeniyle bugün eğitim  gerçekleştirilmeyecek. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =