Balıkesir  ,  Bursa  ,  Bilecik  te  yarın   okullar   tatil  olacak mı? Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede eğitime ara verilmesine neden oldu. Peki , kar yağışı nedeniyle bugün  tatil  olan  Balıkesir  ,  Bursa  ve  Bilecik  te yar

milliyet
0

Cuma gününden itibaren devam eden kar yağışı ve fırtına İstanbul başta olmak üzere birçok ili etkisi altına aldı. Valilik ten yapılan açıklama doğrultusunda bugün bazı il ve ilçelerde  okullar   tatil  edildi. Peki 10  Ocak  Salı günü  Balıkesir  ,  Bursa  ve  Bilecik  te  okullar   tatil  olacak mı?


BALIKESİR DE YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Balıkesir Valiliği nden yapılan yazılı açıklamada , "Olumsuz hava şartları nedeniyle Susurluk , İvrindi , Sındırgı , Savaştepe , Gönen , Bandırma , Erdek , Manyas , Kepsut , Dursunbey , Marmara ve Balya ilçelerinde , ilkokul , ortaokul ve liselerde 09  Ocak  Pazartesi günü eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir. Edremit , Burhaniye , Gömeç , Havran , Altıeylül , Bigadiç ve Karesi ilçelerinde de 9  Ocak  Pazartesi günü taşımalı eğitim gören öğrenciler için eğitim 1 gün  tatil  edilmiştir. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan , engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır" denildi. 

Balıkesir Valiliği nden 10  Ocak  Salı günü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =