Gülümse Yeter 23. bölüm fragmanında Sarp tan büyük itiraf!

Ekranların romantik komedi dizisi  Gülümse   Yeter  yeni bölümü ile ekrana kaldığı yerden devam edecek. Heyecanla beklenen  Gülümse   Yeter  23.  bölüm   fragmanında   Sarp  ve Yasemin yaşadıkları aşkı herkese anlatıyor.  Gülümse   Yeter  yeni bölüm

milliyet
0

Gülümse  Yeter  23.  bölüm  fragmanı yayınlandı. Bir hafta aranın ardından yeni bölümü ile ekrana gelecek olan  Gülümse  Yeter  dizisi için heyecan dorukta. Başrollerini Erdal Özyaücılar , Aslı Bekiroğlu , Pamir Pekin , Yılmaz Kunt ve Seray Kaya nın paylaştığı  Gülümse   Yeter  , hem kahkaha hem de aşk dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00 de Show TV’de!

GÜLÜMSE  Yeter  DE NELER OLUYOR?

Gülümse  Yeter  dizisinde Ahmet e yakalanan  Sarp  ve Yasemin panik halde ne yapacaklarını bilemezler. Ahmet aynı çatı altında bu ilişkinin gizli saklı devam etmesine onay vermez ve iki aileye de hemen açıklamak ister. Yasemin’in Ayten korkusu Ahmet’i herkese anlatmaktan vazgeçirebilecek midir? sorusu  Gülümse   Yeter  in ekrana gelen 22. son bölümünde yanıt buldu. Gece yarısı Civanlar a gelen sürpriz misafir , HASAN Efendi nin unuttuğu anıları hatırlatırken evde yeni bir curcuna çıkmasına sebep olur.

Evde yeni bir heyecan yaşanırken , Hasan Efendi de geçmişte verdiği kararlarla yüzleşir. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =