Nevşehir, Yozgat, Bartın da yarın okullar tatil mi? (09 Ocak Pazartesi)

 Nevşehir  ,  Yozgat  ,  Bartın  da yoğun kar yağışı haftasonu etkisini gösterdi.  Nevşehir  ,  Yozgat  ,  Bartın  da  yarın   okullar   tatil  mi sorusunun cevabı öğrenciler tarafından oldukça merak ediliyor. Peki  yarın   Nevşehir  ,  Yozgat  ,  Bartın  da  yarın  ok

milliyet
0

Nevşehir ,  Yozgat  ,  Bartın  da yarın  okullar   tatil  mi? Haftasonu yurt genelinde etkisini gösteren kar yağışının ardından  Nevşehir  ,  Yozgat  ,  Bartın  da yarın  okullar   tatil  mi sorusunu öğrenciler tarafından merak edilmeye başlandı. 

NEVŞEHİR DE YARIN  okullar  TATİL Mİ?

 Nevşehir genelinde eğitime 1 gün ara verildi.  Nevşehir de etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelindeki  tüm  okullar   yarın   tatil  edildi.

YOZGAT TA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Yozgat ın Yenifakılı ilçesinde  eğitime 1 gün ara verildi. 

Yozgat ta da yoğun kar yağışı sebebiyle Yenifakılı ilçe merkezi ve  köylerinde de eğitime 1 gün ara verildi. İlçede 5 köy yolu da ulaşıma kapandı.

Yenifakılı Belediye Başkanı Yalçın Karadavut , yoğun kar yağışının  sürdüğünü belirerek , 5 köy yolunun kapalı olduğunu , okulların da  yarın   tatil   edildiğini söyledi.

BARTIN DA YARIN  okullar  TATİL Mİ?

Bartın ın Kurucaşile İlçesi nde eğitime 1 gün ara verildi. Bartın ın Kurucaşile İlçesi nde etkili olan kar yağışları nedeniyle eğitime  yarın  için bir gün ara verildi.
 


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2016 Yılı 4.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %18 / %82

Etiketler: Nevşehir , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =