Ömerli Belediyesi'ne kayyum atandı

DBP'li Belediye Başkanı Süleyman Tekin'in tutuklanmasının ardından Kaymakam Erol Korkmaz , belediye başkan vekili olarak atandı.

haber7
0

DBP li Belediye Başkanı Süleyman Tekin in tutuklanmasının ardından Kaymakam Erol Korkmaz ın , İçişleri Bakanlığı nın onayıyla  Mardin  Valiliğince belediye başkan vekili olarak görevlendirildiği belirtildi.

Mardin in Ömerli ilçesi Kaymakamı Erol Korkmaz , Ömerli Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildi. Ömerli Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması kapsamında DBP li Belediye Başkanı Süleyman Tekin in tutuklanmasının ardından Kaymakam Korkmaz ın , İçişleri Bakanlığı nın onayıyla Mardin Valiliğince belediye başkan vekili olarak görevlendirildiği belirtildi.   İlçe Jandarma Komutanlığı binası nizamiyesine 23 Haziran 2016 da PKK lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen , bir TIR sürücüsünün hayatını kaybettiği , askerlerin de bulunduğu 16 kişinin yaralandığı saldırıyla ilgili gözaltına alınan Ömerli Belediye Başkanı Süleyman Tekin in de aralarında yer aldığı 4 zanlı dün tutuklanmıştı

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =