Uşak ta temizlik işçisi bulduğu 20 bin TL yi sahibine teslim etti

 Uşak  ta  temizlik   işçisi  Recep Gündüz ,  bulduğu  20 bin TL civarındaki parayı yetkililere  teslim  ederek , paranın  sahibine  ulaştırılmasını sağladı.

haberturk
0

Uşak Belediyesi  temizlik  İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan Recep Gündüz , görevi esnasında  bulduğu  20 bin TL civarındaki parayı yetkililere  teslim  ederek , paranın  sahibine  ulaştırılmasını sağladı.

Uşak Belediyesi bünyesinde  temizlik   işçisi  olarak çalışan 43 yaşındaki Recep Gündüz , sokakta kar temizleme çalışması yaparken  bulduğu  20 bin TL civarındaki paranın tek kuruşuna dokunmadan yetkililere  teslim  etti.  Uşak  ta Şekerevleri mevkiinde çalışmasını sürdüren Recep Gündüz , karın üzerinde deste şeklinde paraları gördü. Paranın tek kuruşuna dokunmayan Gündüz ,  sahibine  ulaşması için  Uşak  Belediyesi nde görevli amirlerine  bulduğu  parayı  teslim  etti. Belediye yetkilileri ise daha önce kayıp ihbarında bulunan Aykut Dumlu ya ulaşarak paraları  teslim  etti.

Yaşadığı olayı anlatan Aykut Dumlu , "Arabamın içinde muhafaza ettiğim bir miktar para vardı. Arabamın genel temizliğini yaptığım bir anda paspasın üzerinde olan parayı farkında olmadan düşürdüm. İlerleyen saatlerde paramın yerinde olmadığını fark edince Emniyet Müdürlüğü ne ve  Uşak  Belediyesine müracaat ederek kayıp başvurusunda bulundum. Aldığım bilgiye göre parayı  Uşak  Belediyesi nde  temizlik   işçisi  olarak çalışan Recep Bey bulmuş ve yetkililere  teslim  etmiş. Böyle devirde bu tür insanların kalması gerçekten umut verici. Paramı eksiksiz  teslim  aldım kendisine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =