Fetö Bahailikle yeni din istiyor

Kemal Özer , "İran'da kurulan Bahailiğin Türkiye'deki ayağı olan Fetullah Gülen'in amacı ,  yeni  bir Kur'an yazmak ,  yeni  bir  din  ortaya çıkarmak" dedi.

haber7
0

Şehir Ajandası nda konuşan  yeni  Söz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Kemal Özer  , "İran da kurulan Bahailiğin Türkiye deki ayağı olan Fetullah Gülen in amacı ,  yeni  bir Kur an yazmak ,  yeni  bir  din  ortaya çıkarmak" dedi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen "15 Temmuz dan Bugüne" isimli program Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi nde gerçekleşti. Programda  yeni  Söz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Kemal Özer  , 15 Temmuz sürecini değerlendirdi ve  FETÖ  nün geçmişinden örneklerle asıl amaçlarının neler olduğunu anlattı.

15 TEMMUZ KADROLAŞMASI ORADA BAŞLADI

15 Temmuz un sonuçlarındansa amacı üzerine konuşmak gerektiğini belirten Özer , "Sürekli  sonuç odaklı konuşmak insanlara bıkkınlık getirir. Eğer 15 Temmuz u yaşamamış olsaydık , on yıl içerisinde ayakta bir tane adam bırakmazlardı. Biz de bugün Türkiye den söz edemezdik" dedi. 15 Temmuz un tohumunun ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =