Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm fragmanında Alper şokta!

Fox TV ekranında yayınlanan sevilen dizi  Bana   Sevmeyi   Anlat  18. yeni  bölüm  fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen  Bana   Sevmeyi   Anlat  da Çiçek in Onur tarafından kaçırılması ile  Alper  bir anda darmadağın olur. Yaşadıkl

milliyet
0

Bana  Sevmeyi   Anlat  18. yeni  bölüm  fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Ay Yapım imzalı dizinin başrollerinde Kadir Doğulu , Seda Bakan , Mustafa Üstündağ yer alıyor. Bu hafta ekrana gelmesi beklenen  Bana   Sevmeyi   Anlat  dizisi 18. yeni bölümü bir hafta ertelendi. Yılbaşı dolayısıyla ekrana gelmeyecek olan  Bana   Sevmeyi   Anlat  dizisi yeni  bölüm  fragmanı ile 9 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

BANA SEVMEYİ  Anlat  18. BÖLÜM FRAGMANI

BANA SEVMEYİ  Anlat  18. BÖLÜM ÖZETİ

Çiçek’in kayıp haberi herkesi perişan eder. Ezgi ve Engin yaşadıkları ayrılık acısının üzerine Çiçek’in haberi ile iyice dağılır. Dayanacak gücü kalmayan Berna , Alper’eOnur’un kaçırdığını söyler. Berna’nın itirafıyla çılgına dönen  Alper  kızını kurtarmak için her şeyi göze alır. 

Onur ve Berna ilişkisini öğrenen Haşmet’in yorumu Leyla’yı derinden etkiler. Canan’ın tüm yaşananlarla endişesi çığ gibi büyümekte , sabrı tükenmektedir.  Alper  ve Onur yüzleşmesi ise kimsenin hafızasından silinemeyecek şekilde sonlanır…  Bana   Sevmeyi   Anlat  yeni bölümüyle Pazartesi 20.00 de FOX ta!

BANA SEVMEYİ  Anlat  18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

Etiketler: Bana  Sevmeyi   Anlat  , Dizi , Fox TV ,  Bana   Sevmeyi   Anlat  18.  bölüm  fragmanı ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =