Çankırı  ,  Kırıkkale  ,  Yozgat  ta  yarın   okullar   tatil  olacak mı? Kar yağışının yurt genelinde etkisini arttırmasıyla bugün birçok ilde eğitime ara verildi. Öğrenciler  Çankırı  ,  Kırıkkale  ,  Yozgat  ta 30 Aralık Cuma günü okulların tati

milliyet
0

Yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve kuvvetli rüzgar bazı il ve ilçelerde eğitime ara verilmesine neden oldu. Bugün birçok bölgede kar yağışından dolayı  okullar   tatil  edildi. Peki  Çankırı  ,  Kırıkkale  ,  Yozgat  ta  yarın  (30 Aralık Cuma)  tatil  olacak mı?

Çankırı ,  Kırıkkale  ve  Yozgat  ta Valilik lerinden henüz kar tatili ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

ÇANKIRI

Çankırı nın Ilgaz ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

Ilgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada , ilçede etkili kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitim öğretime ara verileceği kaydedildi. 

KIRIKKALE

Kırıkkale de yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada , kent merkezi ve ilçelerde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildiği belirtildi. 

Açıklamada , kamuda çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

YOZGAT

Yozgat ta , kent merkezi ve bağlı köylerde , kar yağışı  nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. 

Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamada , olumsuz hava koşulları  nedeniyle il merkezi ile bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okulların bugün  tatil edildiği bildirildi.

Açıklamada , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =