Akrep burcu 2017 yılı yorumları

 Akrep   burcu   2017  astroloji yılında neler yaşayacak? Aşk , evlilik , sağlık ve eğitim hayatınızı en iyi burç yorumcuları arasında yer alan ünlü Astrolog Hande Kazanova yorumluyor

haberturk
0

2017 yılında her türlü olumsuzluk karşısında korunacak , beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi , ruhunuzu keşfedecek , yardımlaşmayı ön plana çıkaracak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız.

10 Ekim e kadar  kadar önemli bir hazırlık sürecindesiniz sevgili  Akrep  ve yükselen Akrepler. Hazırlıklarınızı tamamlayın , eksik yönlerinizi geliştirin , planlarınızı detaylandırın. 10 Ekim geldiğinde şans rüzgarını arkanıza alacaksınız.

2017 yılında da maddi konular sizin için önemli. 1.5 yıldan bu yana parayı , değerini , ederinizi , sahip olduğunuz herşeyi sorguluyor ve yeni bilgiler ediniyorsunuz. Bu sene de bu alandaki son sorumluluklar sizi eğitecek ve büyütecek. Geri planda durmanız , biraz yavaşlamanız ve maneviyatınızın güçlü olması , sıkıştığınız durumları çok çabuk toparlamanıza neden olabilir.

İŞ/PARA/KARİYER

26 Ocak itibarıyla enerjinizi iş alanlarınzıa yönlendireceksiniz. Girişimci tarafınız öne çıkıyor , koşturmalarınız artacak.

11 Şubat’ taki Parçalı Ay Tutulması kariyerinizde önemli ve beklenmedik duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. Bu tutulma ailevi konularda sizi olumlu etkiliyor.

04 Mart ta Venüs iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 03 Nisan kadar beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde sıkıntılı bir süreç ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =