CHP Gölbaşı İlçe Teşkilatına kayyum atandı

 CHP  Ankara İl Sekreteri Erdoğan Doğan ,  CHP  Gölbaşı  İlçe   Teşkilatına   kayyum  olarak atandı.

haber7
0

2015 yılının Aralık ayında gerçekleştirilen  CHP   Gölbaşı  İlçe Kongresinde yapılan seçimlerde başkanlığa gazeteci ve yazar Nuriye Atabey seçilmiş , bu süreçte 3 çarşaf listeden gelen yönetim kurulu nedeniyle kendi yönetimini oluşturamamıştı.

Gerçekleştirilen son yönetim kurulu toplantısında 3 yönetim kurulu üyesinin de istifa etmesi sonucu  CHP   Gölbaşı  İlçe Teşkilatı yönetimi düştü. Yaşanan gelişmelerin ardından  Gölbaşı  İlçe  Teşkilatına   kayyum  atandı.  CHP  Ankara İl Sekreteri Erdoğan Doğan ve beş kişilik bir heyetin  Gölbaşı  İlçe  Teşkilatına  gelerek görevi teslim aldığı öğrenildi.

CHP Ankara İl Başkanlığı nın www.chpankaraorg.tr sitesinde ilçe başkanlarının yer aldığı bölüme  Gölbaşı   Teşkilatına   CHP  Ankara İl sekreteri Erdoğan Doğan ın resmi eklendi. Doğan kongre sürecine kadar  CHP   Gölbaşı  İlçe Başkanlığını sürdürecek. Başkanlığı Doğan a teslim eden Nuriye Atabey partililere gönderdiği mesajında , başkanlık görevini bugüne kadar şerefle yürüttüğünü ifade ederek , "Değerli partililerim , beni ilçe başkanı seçerek vermiş olduğunuz bu onurlu görevi bugüne kadar şerefle yürüttüm. Bugün itibariyle ilçe başkanlığı görevimi geçici yönetime devretmiş bulunmaktayım. Şahsıma ve yönetimime vermiş olduğunuz destekten ötürü hepinize müteşekkirim. Yeni temiz sayfalarda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =