Tekno yılbaşı oyuncakları!

Yapılan araştırmalar kadın ve erkeklerin yılbaşında en çok elektronik hediyelerle mutlu olduğunu gösteriyor. Sıra dışı teknoloji ürünleri 360 derece kamera , VR gözlük , drone ve akıllı ev cihazları listenin başında yer alıyor

milliyet
0

HANİFE BAŞ - TECH KÖŞE

Yılbaşına çok az bir süre kala çoğu insanın hediye arayışı da sürüyor. Yeni yılda sevdiklerine hediye almak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında teknoloji geliyor. Sosyal anket sitesi Poltio.com üzerinden yapılan araştırmaya göre , kadın ve erkekler yılbaşında teknoloji hediyelerine ilgi duyuyor. Erkeklerin yüzde 54’ü , kadınların ise yüzde 39’u yılbaşında kendilerini en fazla elektronik ürünlerin mutlu edeceğini söyledi.

Sektörde yılın son üç ayında lanse edilen pek çok ürün  yılbaşı  hediye seçenekleri arasına girdi. Klasik olarak telefon , tablet almak istemeyenler ise yeni teknolojilere yöneliyor. Sanal gerçeklik gözlükleri , 360 derece kameralar , drone’lar , akıllı ev cihazları , VR gözlüklü Oyun konsolları , hoverboard’lar bunlar arasında. Sıra dışı hediye seçeneklerine göz attık.

Drone: Türkçesiyle insansız hava araçları yani İHA’lar  yılbaşı  için de hediye seçenekleri arasında yerini alıyor. Bu eğlenceli teknolojik oyuncaklar hem iş hem de eğlence amaçlı kullanıma sahip. Hobi amaçlı olanlarını artık pek çok teknoloji marketinde bulmak mümkün. 99 TL’den 359 TL’ye kadar fiyat skalasında çeşitli model ve özellikte drone satılıyor.

Akıllı termostat: Akıllı evler giderek işlevini artırıyor. Kış aylarıyla beraber ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =