Karabük  ,  Kastamonu  ,  Karaman  da yarın  okullar   tatil  olacak mı? Kar yağışının etkisini arttırması ile birlikte bugün birçok ilde eğitime ara verildi. Valilik ten yapılan açıklamaya göre bugün okulların  tatil  edilmesinin ardından öğrenc

milliyet
0

Dün gece başlayan kar yağışı şiddetini arttırarak devam etti. Ulaşımın güçlükle yapıldığı yurdun büyük bir kesiminde bugün okullarda eğitime ara verildi. Peki 15  Aralık   Perşembe   günü   Karabük  ,  Kastamonu  ,  Karaman  da  okullar   tatil  olacak mı?

15  Aralık   Perşembe   günü  okulların  tatil  olup olmayacağı ile ilgili Valilik ten henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

KARABÜK

Karabük ün Ovacık ve Eflani ilçelerinde kar yağışı  nedeniyle , taşımalı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara  verildi.

Karabük Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada , Ovacık ve Eflani de  akşam saatlerinde başlayan kar yağışının etkisini artırdığı belirtildi.

Söz konusu iki ilçede taşımalı eğitim veren ilk ve orta dereceli  okullarda yarın için eğitime ara verildiği kaydedildi.

KASTAMONU

Kastamonu nun İnebolu , Azdavay ve Şenpazar ilçelerinde kar yağışı nedeniyle , taşımalı eğitim verilen  okullar  1 gün süreyle  tatil  edildi.

İnebolu ve Azdavay Milli Eğitim Müdürlüklerinden yapılan açıklamada , mahalle ve köylerden ilçe merkezine taşımayla gelen öğrencilerle sınırlı kalmak kaydıyla eğitime yarın için ara verilmesi kararı alındığı belirtildi.

KARAMAN
 
Karaman da da kar nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrencilere  okullar  bir gün süreyle  tatil  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =