İstanbul da silahlı soygun kovalamacası ölümle bitti

Piyalepaşa Bulvarı ndaki bir akaryakıt istasyonunu soymak için gelen yüzleri maskeli iki kişi , o sırada istasyona gelen sivil polislerle çatıştı. Silahlardan çıkan kurşunlardan biri , yolda seyir halindeki otomobil sürücüsüne isabet etti

milliyet
0

İstanbul Şişli deki Piyalepaşa Bulvarı nda bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana gelen olay , şöyle gerçekleşti:

Saat 23.30 sıralarında akaryakıt istasyonuna gelen yüzleri maskeli iki kişiden biri istasyon içerisindeki markete girerek kasadaki duran görevliden paraları istedi.

Silahlı olan diğer soyguncu ise dışarıdaki istasyon görevlilerini silah zoruyla market içerisinde topladıktan sonra kapıda gözcülük yaptı.

Bu sırada istasyona sivil araçla akaryakıt almak için gelen iki polis dışarıda yüzü maskeli  silahlı  şahsı görünce olaya müdahale etti.

Dışarıda bekleyen  silahlı  şahıs polise ateş açarak olay yerinden kaçmaya başladı. Sivil poliste soyguncuya karşılık verdi ve saldırganın peşine düştü.

Yaşanan kovalamaca sonucunda  silahlı  şahıs izini kaybettirmeyi başardı. Diğer soyguncu ise polis tarafından etkisiz hale getirildi.

BAŞINDAN VURULDU

Olayın yaşandığı akaryakıt istasyonu yakınında seyir halindeki bir otomobile nereden geldiği belli olmayan bir kurşunun isabet etmesi sonucu sürücü ağır yaralandı. Ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırılan sürücü , yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SABAH SAATLERİNDE BASKIN

Yaşanan olayın ardından ise akaryakıt istasyonuna çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Akaryakıt istasyonundaki güvenlik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =