'Aziz Yıldırım G.Saray'ın 11'ini 7 gün önce bildi'

Galatasaray'ı 2-0 yenen Fenerbahçe'de başkan  Aziz  Yıldırım'ın Galatasaray'ın derbi 11'ini bir hafta önceden bildiği belirtildi.

haber7
0

Süper Lig in 11. haftasında Galatasaray ı 2-0 yenen  Fenerbahçe  de başkan  Aziz   Yıldırım  ın Galatasaray ın derbi 11  ini  bir hafta önceden bildiği iddia edildi.

Habertürk yazarı Meriç Müldür ün iddiasına göre  Aziz   Yıldırım  , derbiden bir hafta önce yapılan maç sohbetinde; "Riekerink Selçuk u oynatmaz , De Jong-Tolga ile çıkar , Podolski de kenarda olur , Sinan ve Eren oynar" dedi. Bu görüşünü Advocaat ile de paylaşan  Aziz   Yıldırım  a Hollandalı nın yanıtı; "Umarım dediğiniz kadroyla çıkarlar" olduğu belirtildi.

"SELÇUK OYNASAYDI..."

Aziz  Yıldırım  ile derbiden tam 1 hafta önce görüşmüştük. Galatasaray’ın derbiye hangi 11’le çıkabileceği konusunda fikrimi sormuş , ardından da kendi tahminini söylemişti. Açık söyleyeyim; ben yanıldım. Başkan , “Tolga-De Jong ikilisini tercih eder. Selçuk’u oynatmaz. Sinan’ı , Eren’i oynatır” dedi. Galatasaray 11’inde tam isabet sağlayıp enteresandır ki , 11’de 11 bildi.  Yıldırım  hafta içinde bu öngörüsünü Advocaat’a da iletmiş. Hocanın cevabı “Umarım o kadroyla çıkarlar” olmuş.

Riekerink ,  Aziz  Yıldırım’ın dediği , Advocaat’ın umduğu kadro ile çıktı ve bu kadro ile oyuncu değişiklikleri belki de sonu oldu. Meslektaşının tercihleri herkes gibi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =