Trump ın danışmanı Steve Bannon: "50 yıl boyunca biz yöneteceğiz"

ABD de başkan seçilen Donald  Trump  ın başdanışman olarak atadığı  Steve  Barron , gündem yaratacak açıklamalarda bulundu

haberturk
0

ABD de Barack Obama dan başkanlığı devralmaya hazırlanan Donald  Trump  ın başstratejist ve başdanışman olarak atadığı  Steve  Barron çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hollywood Reporter a verdiği mülakatta karanlık güzeldir diyen Barron; "Dick Cheney. Darth Vader. Şeytan. Bu güçtür. Liberaller yanıldıklarını gördüklerinde , ne olduğumuzı ve ne yaptığımızı görmediklerini anladıklarında , bizi kurtaracak tek şey güç olacak." ifadelerini kullandı.

"50 YIL  boyunca  BİZ YÖNETECEĞİZ"

Başdanışmanlık görevine getirilmeden önce  Trump  ın kampanya menajerliğini yürüten  Bannon  , seçimdeki rakipleri Demokratları da sert ifadelerle eleştirdi. Kendisini ulusalcı olarak tanımlayan Barron , "Ben ulusalcıyım. Ben bir ekonomik ulusalcıyım. Globalistler , Amerikan işçi sınıfını yok ettiler ve Asya da bir orta sınıf yarattılar. Konu Amerikanların artık sömürülmek istememesiyle alakalı. Eğer  Trump  bunu başarırsa , beyaz oyların yüzde 60 ını , siyah ve hispanik oyların yüzde 40 alacağız. 50  yıl   boyunca   biz  yöneteceğiz. Demokratlar bunu ıskalıyorlar. İnsanlara 9 milyar dolar sermayesi olmasına rağmen 9 kişi çalıştıran şirketlerle gidiyorlar. Gerçek bu değil. Dünyanın neyle alakalı olduğunu göremiyorlar." şeklinde konuşmuştu.

"REAGEN DEVRİMİNDEN DAHA BÜYÜK"

Tamamen yeni bir politik hareket inşaa ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =