Adana da bir kişi eşiyle telefonda konuşurken öldü

 Adana  da bir  kişi   telefonda   eşiyle   konuşurken  kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti

haberturk
0

Adana da 54 yaşındaki Ramazan Murat Zülam , kaldığı otel odasında , eşi 48 yaşındaki Hatice Zülam ile telefon görüşürken geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

İstanbul da yaşayan 8 yıllık evli Hatice ile Ramazan Murat Zülam çifti , 4 ay önce ekonomik sıkıntılar yüzünden ayrıldı. Kızını yanına alan Hatice Zülam ,  Adana  da oturan annesinin yanına yerleşti. Bir süre sonra işlerini düzelten Ramazan Murat Zülam da  Adana  ya gelip bir otele yerleşti. Yeniden bir araya gelmeye karar veren çift , 2000 Evler mahallesinde bir ev tuttu. Eşyalarını taşıyıncaya kadar otelde kalmayı sürdüren Ramazan Murat Zülam , pazar günü akşam saatlerinde odasına girdi.

Hatice Zülam , eşini arayıp konuşmak istedi. Çift sohbet ederken Ramazan Murat Zülam ın telefonu aniden kesildi. Eşini tekrar arayan Hatice Zülam , cevap alamadı. Bunun üzerine kalp rahatsızlığı olan eşinin hayatından endişe eden Hatice Zülam , kaldığı otelin adını bilmediği için Polis Merkezi ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Polis , Ramazan Murat Zülam ı bulmak için çalışma başlattı. Kayalıbağ Mahallesi nde bir otele gelen Hatice Zülam , otel görevlisinin "Dışarı çıktı , daha dönmedi" demesine rağmen ısrarla odaya çıkınca Ramazan Murat Zülam ın yatakta cesedini buldu.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede Ramazan Murat Zülam ın kalp krizi sonucu öldüğü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =