Tasarım yarışmasına ünlü akını

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle öncülüğünde düzenlenen dünyanın en önde gelen uluslararası kumaş  Tasarım  yarışmaları arasında yerini alan 11. İstanbul Uluslar

milliyet
0

İTHİB tarafından düzenlenen ve Yönetim Kurul Başkanı İsmail Gülle ev sahipliğinde yapılan İTHİB Uluslararası Kumaş  Tasarım  Yarışması rekor başvurusu ile uluslararası yarışmalar arasında yerini aldı. 10 finalist tarafından üretilen kumaşlar  ünlü  modacı Hakan Akkaya tarafından tasarlanarak Çağla Şikel , Ebru Şallı , Özge Ulusoy ve 55 mankenle birlikte 110 parça olarak podyumda tanıtıldı.
 
İş , sanat ve cemiyet dünyasının yoğun katılım gösterdiği bu gecenin sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. Defile sonrası sahneye çıkan Hande Yener performansı ile herkesi büyüledi. Hakan Akkaya imzalı kostüm ile sahneye çıkan Hande Yener , Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve  ünlü  modacı Hakan Akkaya basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gülle tarafından Yener’e onur plaketi verildi. Söz Hande Yener’in müzikteki başarısına geldiğinde Akkaya , Hande Yener i işaret ederek "Bu başarı tesadüf değil o kumaşı sağlam bir sanatçıdır" dedi.
 
Yarışmada jüri üyeliğini Aslı Filinta , Deniz Berdan , Dilek Hanif , Fatih Bilici , Gülden Yılmaz , Mehmet Hotiç , Bengü Erdem , Fatya Mamcu , Natalija Zarkovic , Abdullah Kiğılı , Süleyman Orakçıoğlu , Edgar Schuster , Hakan Peker den oluşan dev isimler yaptı.
 
Bengü , Deniz Berdan , Dilek Hanife , Hakan Peker , Hakan Akkaya’ya İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle tarafından plaket ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =