Bakan emeklilere promosyon için tarih verdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu'na , Antalya'da bir vatandaş tarafından  emeklilere   promosyon  konusu soruldu. Müezzinoğlu ,  promosyon  ile ilgili  tarih  verdi.

haber7
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Mehmet Müezzinoğlu  ,  emeklilere  verilmesi planlanan promosyonla önemli bir açıklama yaptı.

Bakan Müezzinoğlu , Antalya Valisi Münir Karaloğlu nu makamında ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan Müezzinoğlu , ziyaretin ardından Muratpaşa Camisi nde Cuma Namazı nı kıldı. Cami çıkışında , vefat eden Meliha Tolun un bahçede Cenaze Namazı için bekleyen ailesine başsağlığı dileyen Müezzinoğlu , daha sonra Kazım Özalp Caddesi ndeki esnafı ziyaret etti.

EN FAZLA YILSONU

Müezzinoğlu ,  emeklilere  ne zaman  promosyon  verileceğini soran bir vatandaşa , "Bitireceğiz , biraz sabır. Sizin lehinize daha iyi olsun diye uğraşıyoruz." yanıtını verdi. Müezzinoğlu , aynı vatandaşın , "Ne kadar bekleyeceğiz" şeklindeki sorusunu da "En fazla yıl sonu." diye cevapladı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorumlar
64x64

Yusuf

28 Ekim 2016, Cuma 22:44:21


Emeklilerin oynatılmasına gerek yok. Siyasetin yalanlarla atıp tutması dillere destan. Bu promosyonu oy almak için uydurdular sonradan bocaladılar. Bunları emeklileri unutmadı .
Yorum Yaz
1 + 3 =