Üç kafadarın hikayesi: "Şartlı Tahliye"

"TRT TV Filmleri Projesi" kapsamında çekilen 33 filmden biri olan "Şartlı Tahliye" , yarın seyirciyle buluşacak.

haber7
0

Filmin başrol oyuncularından  Kerem Alışık  , AA muhabirine yaptığı açıklamada , filmin , şartlı  Tahliye  ile özgürlüklerine kavuşan 3  kafadarın  maceralarını konu edindiğini söyledi.

"Şartlı Tahliye"nin aslında bir iyilik ve insanlık öyküsü olduğunu belirten Alışık , "Komedi örgüsü içerisinde ilerleyen bir film. Bunlar , istemeden bir takım işlere karışıyor ama sonra anlıyoruz ki başka insanlardan hiçbir şey talep etmiyorlar. Aksine , insani yardımda bulunuyorlar. İnsanların yaptığı iyilik suç teşkil etmez gibi bir algı da çıkıyor bu öykü içerisinde." diye konuştu.

Kerem Alışık , izleyenlerin eğlenceli vakit geçireceğini vurgulayarak , şöyle devam etti: 

"Bizim insanımızın iyilikseverliğini anlatan , izleyenlerin karakterlerle empati kurabilecekleri güzel bir öykü. Suç işlememek üzere kurdukları bir dünya içinde suç işlermiş gibi görüntüler oluşturan , sonra o suçları karşıdakiler tarafından şikayet konusu olmayan güzel bir örgüsü var filmin." 

- "Sinemamız bir ivme kazandı"

Türk sinemasının , bazı aksiliklere rağmen iyi durumda olduğunu aktaran Alışık , sözlerini şöyle tamamladı:

"Sinemamız bir ivme kazandı ve tırmanışına devam ediyor. Gişeler iyi geliyor. Her katmana her türe hizmet eden filmler yapılıyor. Sanatve gişe filmlerinin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =