Otobüs kazasında ölenler toprağa veriidi

Giresun un  görele  ilçesinde trafik uyarı levhalarına çarparak devrilen yolcu otobüsünün ale alması sonucu hayatını kaybeden yolculardan bazılarının cenazeleri  toprağa  verildi.

haber7
0

Giresun un Görele ilçesinde trafik uyarı levhalarına çarparak devrilen yolcu otobüsünün alev alması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden yolculardan Kadir Tütüncü ve muavin Erhan Yıldız’ın cenazeleri  toprağa  verildi. Aynı kazada hayatını kaybeden Mehmet Usta’nın cenazesinin ise İstanbul’a gönderildiği bildirildi.

 Kazanın ardından otopsi ve kimlik tespiti için  trabzon  Adli Tıp Kurumu’na getirilen ve buradaki işlemlerin ardından dün akşam yakınlarına tepsim edilen Kadir Tütünci’nin (49) cenazesi Akçaabat ilçesine bağlı Derecik Beldesi’nde  toprağa  verildi.  trabzon  İl Özel İdaresi’nde işçi olarak çalışan evli ve 3 çocuk babası Tütünci için Karaman Merkez Camisi nde düzenlenen cenaze törenine ailesi ve yakınları , AK Parti  trabzon  Milletvekili  mustafa cumur  ,  trabzon  Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu , Akçaabat İlçe Belediye Başkanı Şefik Türkmen , Tütünci’nin çalıştığı  trabzon  İl Özel İdaresi ndeki mesai arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Tütünci nin naaşı , Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile kabristanında gözyaşı ve dualar arasında  toprağa  verildi.

Tütünci’nin , İstanbul’da tedavi gören bir yakınını ziyarete gittiği ve buradan memleketi Trabzon’a döndüğü öğrenildi. Aynı kazada hayatını kaybeden otobüsün muavini Erhan Yıldız’ın (24) cenazesi ise Vakfıbekir ilçesine bağlı Akköy köyünde öğle namazını müteakip kılınan cenazene namazının ardından aynı yerdeki aile kabristanında  toprağa  verildi.

Kazada hayatını kaybeden yolculardan Arsin ilçe nüfusuna kayıtlı Mehmet Usta’nın naaşının ise ailesinin talebi üzerine İstanbul’a gönderildiği ve orada  toprağa  verileceği bildirildi.

CİHAN

Etiketler:  mustafa cumur   trabzon   görele 


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =