5 yaşındaki kuzenini sigara içerken çekti, sosyal medyada paylaştı

Instagram a , 5  yaşındaki  kuzeni Y.E. nin  sigara   içerken  görüntüsünü koyduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan Pelin S. , talimatla ifade verdi

haberturk
0

Sosyal paylaşım sitesi Instagram a , 5  yaşındaki  kuzeni Y.E. nin  sigara   içerken  görüntüsünü koyduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan Pelin S. , talimatla ifade verdi. Sigarayı kuzenine kendisinin vermediğini belirten Pelin S. , "Sigarayı yakarken çok tatlı olduğu için videoya çektim. Sigarayı ağzına alırken çekimi sonlandırdım ve sigarayı aldım. Suç işleme kastım yoktur" dedi.

TALİMATLA İFADE VERDİ

Sosyal paylaşım sitesi Instagram da paylaşılmasının ardından çok tartışılan küçük bir kızın  sigara  içerkenki görüntüsü ile ilgili olarak hakkında dava açılan 28  yaşındaki  Pelin S. , talimatla ifade verdi. "Sağlık için tehlikeli madde temin etmek" suçundan hakkında 6 aydan 1 yıla kadar hapis talebiyle dava açılan Pelin S. , ifadesinde küçük kızın kuzeni olduğunu belirterek Instagram daki paylaşımı kendisinin yaptığını söyledi.

TEZGAHTAKİ SİGARAYI ALDI

Sigarayı küçük kıza kendisinin vermediğini söyleyen Pelin S. , "Babasının tezgahta sigarası vardı. Y.E. , bu sigarayı alarak bana ‘Hadi abla evcilik oynayalım dedi. Sigarayı aldı. Sigarayı yakarken çok tatlı olduğu için videoya çektim. Sigarayı ağzına alırken ben videoyu sonlandırdım ve sigarayı aldım. Benim suç işleme kastım yoktur. Beraatimi talep ederim" dedi.

Serdar KULAKSIZ – İSTANBUL

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =