Sarıyer de temizlik işçisinin öldüğü rögar çukuru kapakla kapatıldı

İşçinin çukura düşüp ölmesinin ardından çukur , yetkililer tarafından kapatıldı

haberturk
0

Sarıyer de kapağının çalınması nedeniyle açık kalan ve belediyeye bildirilmesine rağmen kapatılmayan çukura düşerek hayatını kaybeden  temizlik   işçisinin  düştüğü çukur belediye ekipleri tarafından kapatıldı.

RÖGARA DÜŞEN İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ!

Sarıyer İstinye Bostan Sokak üzerinde dün saat 22.30 sıralarında gerçekleşen olayda , kapağı çalınan  rögar  çukuruna  Sarıyer  Belediyesi ne bağlı bir  temizlik  işçisi düştü.

İşçinin hayatını kaybetmesinin ardından çukurun , sabah saatlerinde yetkililer tarafından kapağı takılarak kapatıldığı görüldü.

İHA

var videoPlayerData = { id: 203874 , url: "http:\/\/ciner-p.mncdn.com\/ht\/2016\/10\/03\/81E49A570829E4ABC18022BA660102B7.m3u8" , nextVideoUrl: false , autoPlay: true , firstvideo: true , start: 0 , useHTPlay: 1 , usetooPlay: 0 , wmode: transparent , background: }; var videoUrl = videoPlayerData.url; var user_agent = navigator.userAgent; var isHTMLPlayer = user_agent.indexOf("iPhone") >= 0 || user_agent.indexOf("iPod") >= 0 || user_agent.indexOf("iPad") >= 0; var hasFlash = !1 , b = ""; function c(d) { d = d.match d.length = 3; return d.join(".") } if ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =