Nicole Faria: Türkler Bollywood a fark attı

Sermiyan Midyat’ın Hindistan’da çektiği yeni filmi “Bir Baba Hindu”nun Hint yıldızı  Nicole   Faria  ile buluştuk. 2010 yılında  Dünya  Güzeli seçilen  Faria  ile bugün vizyona giren komedi filminin çekimlerinde neler yaşadığını konuşt

hurriyet
0

◊ Sizi “Bir Baba Hindu” filminde rol aldığınız haberleriyle tanıdık. 2010  Dünya  Güzeli olduğunuzu ve oyunculuk yaptığınızı biliyoruz. Sizi biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?
-  Ben  , Hindistan’ın güneyinde büyüdüm. 13 yaşındayken modelliğe başladım ve 15 yaşında profesyonel hayata adım attım. 2009’da , 19 yaşındayken ‘Miss India Femina’ seçildim , ‘Güney Hindistan Güzeli’ diyebiliriz. 2010’da ‘Miss Earth’ seçildim , bu unvanı alan ilk Hint kadın oldum. Ardından seyahatler , çekimler başladı.

◊ Dünyanın her yerinde güzellik yarışmalarını kazananlara oyunculuk kapıları açılıyor. Siz de oyunculuk için bir adım olarak mı gördünüz güzellik yarışmasını?
- Açıkçası  Ben  güzellik yarışmasını uluslararası bir kapı açması konusunda ilk adım olarak gördüm. Hayalim , tescilli bir model olmaktı. Öte yandan  sinema  da benim çocuk hayalimdi , şimdi de hayalimi yaşıyorum. Daha 15 yaşındayken sinemaya adım atabilmek için Mumbai’ye taşınmak istedim. Ama ailem izin vermedi , “Önce eğitimini tamamlayacaksın” dediler. Aslında o yüzden modelliğe başladım. Benim için bir sıçrama tahtası olacağını biliyordum.

TÜM TÜRKLER BÖYLEYSE BEN TÜRKİYE’DE YAŞARIM

◊ Rol aldığınız üçüncü filmin bir  Türk  yapımı olması , kariyerinizi nasıl ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =