Sermiyan Midyat ile Sema Çelebi arasında gerilim

Renkli Sayfalar ın bugünkü yayınına program konukları  Sermiyan   Midyat  ile  Sema   Çelebi  arasındaki  gerilim  damga vurdu.

hurriyet
0

İkili arasındaki gerilimin fitilini  Sema   Çelebi  nin  Sermiyan   Midyat  ın yeni filmi hakkında yaptığı yorumlar ateşledi.

Midyat ın yeni filmine asla gitmeyeceğini söyleyen  Sema   Çelebi  Kafamdaki Hinsitan a uygun değil.  Ben   Hindistan  a gideceğim. Onu  kendi  hayallerimde yaşattığım şekliyle göreceğim.  Ben  o  Hindistan  ı yaşamak istiyorum. Filmdeki gibi alay eder haliyle görmek istemiyorum.  Hindistan  mistik yaşanacak bir ülke. dedi.

Duydukları karşısında sinirlenen  Sermiyan   Midyat  ,  Sema   Çelebi  ye "Siz karşınızdakine lafı çarpar , cevabı istemez misiniz hep böyle? İzin verin de cevabımı vereyim" sözleriyle karşılık verdi.

İSTERSENİZ GİDEBİLİRİM

İkili arasındaki  gerilim  programın ilerleyen dakikalarında daha da tırmandı.

Sermiyan  Midyat  ,  Sema   Çelebi  ye programdan ayrılmayı teklif etti:

"Sema Hanım niye böyle yapıyorsunuz anlayamıyorum.  Ben  bu programa espriyle geldim. Ona kırıldınız farkındayım. Sizin sahneniniz mi dağıttım? Arzu ederseniz hemen gidebilirim."

 BUGÜN  BİRAZ GERGİNİM

Sema  Çelebi  nin gerginliği  sosyal medya  kullanıcılarının da gözünden kaçmadı.

Çelebi , gelen yorumlarının ardından Evet bugün biraz gerginim. Programa da öyle başladım.  Sermiyan  Bey in gömlek ütüsü yetişmedi ve sizi bekletmeyeyim , program boş kalmasın diye önce  Ben  çıktım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =