Sinop taki gerginlik sonrası Durağan Kaymakamı Turan Soğukoluk tan açıklama

 Sinop  un  Durağan  ilçesinde 1 kişinin ölmesine , 14 kişinin yaralanmasına neden olan olaylara ilişkin  Durağan   Kaymakamı   Turan   Soğukoluk   tan   açıklama  geldi

haberturk
0

Durağan  Kaymakamı   Turan   Soğukoluk  , ilçede iki grup arasında yaşanan ve 14 kişinin yaralanması , bir kişinin ölümüyle sonuçlanan arbedeye ilişkin , "Aramızda maalesef provokatörler var. Vatanımıza göz diken , kardeşliğimize , birliğimize göz diken bu hainlere bir olarak , diri olarak gereken cevabı vereceğiz." dedi.

Kaymakam  Soğukoluk  , beraberinde İl Garnizon Komutanı Albay Şefaattin Serten ve İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner ile Oluklu köyünde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

SİNOP TA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN ETTİREN KAVGA

Köy meydanında toplanan vatandaşlara hitap eden  Soğukoluk  , altında beraber yaşadıkları ay-yıldızlı Türk bayrağının birlik ve beraberliklerini temsil ettiğini söyledi.

Türkiye nin , farklı terör örgütleriyle mücadele içinde olduğunu anımsatan  Soğukoluk  , dışarıdan ilçeye getirilen provokatörlerin küçük bir olayı kaşıya kaşıya büyük hadiseye çevirdiklerine dikkati çekti.

SİNOP TAKİ OLAYLARDAN ÖLÜM HABERİ GELDİ! Ölüm haberinin ardından toplanan grup mahalleye yürüdü! SİNOP TA GERGİNLİK YİNE ALEVLENDİ Soner Kara nın cenazesi , geniş güvenlik önlemleri altında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =