Firardaki Güney Afrika imamı Necdet İçel FETÖ den 17 milyon çaldı!

FETÖ’nün Eski Ege askeri sorumlusu Hüseyin Uğur Sarıçiçek ,  Firardaki   Güney   Afrika   imamı   Necdet  İçel’i anlattı. Bütün faili meçhulleri onun planladığını söyleyen Sarıçiçek ,"Helikopterden adam attırdı" dedi.

milliyet
0

Fetullahçı Terör Örgütü ne yönelik hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş çaplı operasyon başlatıldı. Kanlı örgütün üyeleri hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Onlardan birinin de  Güney   Afrika   imamı  olarak bilinen  Necdet   İçel  olduğu anlaşıldı.  İçel  in foyasını ortaya çıkartan ise  FETÖ  nün eski Ege Askeri sorumlusu Hüseyin Uğur Sarıçiçek adlı tanıktı. Sarıçiçek , kanlı örgüte ait 200 e yakın gizli bilgi , belge , görüntü ve ses kaydını İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Okan Bato ya teslim etti. Bir dönem  İçel  in yanında yer alan Sarıçiçek önemli açıklamalar yaptı.
 
"NECDET İÇEL ŞAHİNLER GRUBU NDANDI"

İşte Sarıçiçek in açıklamaları:  Necdet   İçel  , Gülen e en yakın 6 kişilik çok gizli heyetin içindeydi.  FETÖ  nün kara kutusuydu.  Necdet   İçel  Şahinler Grubu ndandı. Çok acımasızdı. Bazıları gibi hiç ortaya çıkmazdı. Çünkü çok gizli tüm işleri o yapardı. Bütün faili meçhul cinayetlerin planlayıcısı da  Necdet   İçel  di. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu nun ölümünde onun parmağı vardı. Kızdığı birisi için helikopter kaldırttı. Haydar Meriç cinayetinde olduğu gibi adamı yüzlerce metre yükseklikten attırdı.
 
"ÖZSOY 2007 DEN İTİBAREN  Necdet  İÇEL İLE GİZLİCE GÖRÜŞÜR , BİLGİ GETİRİR VE BİLGİ ALIRDI"

 
Türk Silahlı Kuvvetleri nde  FETÖ  nün yetiştirdiği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =