FETÖ cü Necdet İçel in kayınpederi Yıldırım Acar konuştu

 FETÖ  nün firari Güney Afrika sorumlusu  Necdet   İçel  in  kayınpederi   Yıldırım   Acar  , devlet memuru damadının inanılmaz bir servete sahip olduğu , kısa sürede lüks villa ve araba satın aldığı , bu paranın kaynağından şüphelendiği için

haberturk
0

FETÖ nün firari Güney Afrika sorumlusu  Necdet   İçel  in  kayınpederi   Acar  yaptığı açıklamada , bir süre yurt dışında çalıştığı ardından memleketi Denizli ye yerleştiği ve ticaret yaparak yaşamını sürdürdüğünü söyledi.

FETÖ üyesi oğlunun aracılığıyla 1989 da örgütün içinde vaiz olan  Necdet   İçel  ile tanıştığını kaydeden  Acar  , sohbetlere katıldığını ancak iki yüzlülüğü ve İslam ile bağdaşmayacak davranışları gördüğü için bir daha bu toplantılara gitmediğini vurguladı.

Ticaretle uğraştığını ve iyi kazandığını ,  İçel  ve  FETÖ  üyelerinin bu durumdan faydalanmak için kendisini sohbetlere katılması için ikna etmeye çalıştıklarını anlatan  Acar  , ısrara rağmen toplantılara gitmediğini , çok istemelerine rağmen "himmet" adı altında hiçbir yardımda bulunmadığını savundu.

"AHLAKSIZ TEKLİF"

İçel in 1990 da kızıyla evlendiğini daha sonra gerçek yüzünü gördüğünü dile getiren  Acar  , kızı ve bir aylık torununun hayatını kaybettiği trafik kazasından sonra damadının kendisine "çirkin" bir teklifte bulunduğunu öne sürdü.  Acar  , şöyle devam etti:

"Necdet  İçel  , Adana dan Konya ya gelirken trafik kazası geçirdi. Kızımla beraber 30 günlük torunum öldü. Cenazeleri defnettikten birkaç gün sonra Konya da tedavi gören  İçel  e başsağlığı ve geçmiş olsun ziyaretine gittik. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =