Artvin de yoğun yağış sele neden oldu

 Artvin  Valisi Muhterem İnce , Arhavi , Hopa ve Borçka ilçelerinde sağanağın aralıklarla devam ettiğini söyledi

haberturk
0

Artvin in Arhavi , Hopa ve Borçka ilçelerinde aralıklarla devam eden şiddetli  yağış  , su baskınlarına  neden  oldu.

Artvin Valisi Muhterem İnce ,  yaptığı açıklamada , Arhavi , Hopa ve Borçka ilçelerinde sağanağın aralıklarla devam ettiğini söyledi.

Yağışın özellikle Arhavi ilçesinde etkili olduğunu ifade eden İnce , ilçe merkezindeki bazı kamu kurum ve kuruluşları , ev ve iş yerlerinin bodrum ve birinci katlarını su bastığını kaydetti.

İnce , Arhavi de kaymakamlık bünyesinde Afet Kriz Merkezi oluşturulduğunu belirterek , "Devletimizin tüm imkanlarını bölgeye sevk ettik. Ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bütün tedbirlerimizi aldık. Karayollarında ulaşım sorunu yok. Yollarımız ulaşıma açık. Sağanak nedeniyle herhangi bir yaralanma ve can kaybımız şu an itibarıyla yok." diye konuştu.

var videoPlayerData = { id: 199385 , url: "http:\/\/ciner-p.mncdn.com\/ht\/2016\/09\/01\/218062978FE76041FDF8DC7C947F31F1.m3u8" , nextVideoUrl: false , autoPlay: true , firstvideo: true , start: 0 , useHTPlay: 1 , usetooPlay: 0 , wmode: transparent , background: }; var videoUrl = videoPlayerData.url; var user_agent = navigator.userAgent; var isHTMLPlayer = user_agent.indexOf("iPhone") >= 0 || user_agent.indexOf("iPod") >= 0 || user_agent.indexOf("iPad") >= 0; var hasFlash = !1 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =