Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  4'ü yerli 7  film   vizyona  girecek.

haber7
0

Mel Gibson , Erin Moriarty , Diego Luna ile William H. Macy nin başrollerini paylaştığı ve yönetmenliğini Jean François Richet in yaptığı "Kan Bağı" ,  sinema  seyircisiyle buluşacak.

2005 yapımı "Baskın" filmiyle tanınan yönetmen , yeni filminde , eski bir suçlu olan ve hayatını dövme yaparak yalnız bir şekilde karavanında sürdüren bir adamın , erkek arkadaşı yüzünden uyuşturucu karteline bulaşan 17 yaşındaki kızını , içine düştüğü beladan kurtarma mücadelesini anlatıyor.

"Hayat Işığım"

"Aşk ve Küller" filminden hatırlanan yönetmen ve senarist Derek Cianfrance ın imzasını taşıyan filmin başrollerinde Michael Fassbender , Alicia Vikander ve Rachel Weisz yer alıyor.

Aşk ve dram türündeki  film  , Batı Avustralya da kendi halinde bir fenerin idaresinden sorumlu olan evli bir çiftin , batan gemi enkazından buldukları küçük bebeği kimseye söylemeden alıp büyütmeye karar vermeleri ve bu küçük sırrın daha sonra ikilinin başına açtığı büyük bir derdi konu alıyor.

"Siccin 3: Cürmü Aşk"

Başrollerinde Adnan Koç , Büşra Ayaydın , Cem Uslu , Nevin Efe , Yavuz Pekdiker , Elif Baysal , Yavuz Çetin , Ömer Musab Küçükler gibi isimlerin yer aldığı , "Siccin 3: Cürmü Aşk" adlı filmin yönetmenliğini Alper Mestçi yaptı.

Yönetmen koltuğundaki Mestçi nin Bekir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =