İnebolu da Teğmen Oğuzhan Dolgun törende konuşurken fenalaştı

Kastamonu nun  İnebolu  İlçesi nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde kürsüde  konuşurken  fenalaşan  Teğmen   Oğuzhan   Dolgun  , hastaneye kaldırıldı

haberturk
0

İlçe merkezindeki Atatürk Anıtı nda düzenlenen törene Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy , Belediye Başkanı Engin Uzuner , Garnizon Komutanı Üsteğmen Gökhan Taşkın katıldı. Atatürk Anıtı na çelenklerin konulması ardından saygı duruşunda bulunuldu , İstiklal Marşı okundu.

Daha sonra konuşmasını yapmak üzere  İnebolu  Askerlik Şubesi nde görevli  Teğmen   Oğuzhan   Dolgun  kürsüye çıktı.  Teğmen   Dolgun  ,  konuşurken  fenalaştı. Yere düşmek üzereyken yanındaki öğretmenlerin tuttuğu  Dolgun  , daha sonra koluna giren askeri personel tarafından ambulansa götürüldü.

Bu sırada törene katılanlar alkışlarla  Teğmen   Dolgun  a destek verdi.  Dolgun  , ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından  İnebolu  Devlet Hastanesi ne kaldırıldı.

Kaymakam Atasoy ve beraberindekiler , törenin ardından hastanede tedavi altına alınan  Teğmen   Dolgun  u ziyaret etti.  Dolgun  un kalp ile ilgili sorun yaşadığı ve tetkiklerinin sürdüğü belirtildi.

DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =