Tekno şov başlıyor!
Etiketler:

Almanya’da düzenlenen tüketici elektroniği fuarı IFA 2016’ya , akıllı ev elektroniği yanında cepler , giyilebilir ve sanal gerçeklik teknolojilerinin damga vurması bekleniyor. Fuarda Türk markalar da gövde gösterisi yapacak

milliyet
0

Hanife Baş - Tech Köşe

Tüketici elektroniğinde teknoloji şovu başlıyor. Almanya’nın Berlin şehrinde 2-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı’nda

- Sony’nin de geçen yılki gibi cep telefonunda yeni bir model lanse etmesi bekleniyor. Bu telefonun 3 GB Ram , 21 MP kamera , 5.1 inç. özellikleriyle üst segmente olacağı tahmin ediliyor. Markanın Xperia serisini devam ettirecek yeni modeli gelecek. Oyun konsolu tarafında da Sony’den beklenti var. Playstation 4 , Playstation VR , kamera ve televizyon setini içeren bir dizi yeni modelini lanse edebilir.

- Asus’un da IFA’da yeni modellerini görebiliriz. Geçen yılki fuarda akıllı saat modeli ZenWatch 2’yi duyurmuştu. Bu yıl da ZenWatch 3’ün gelmesi olası görünüyor. Cep telefonunda da sürpriz yapabilir.

- Motorola’nın da sahibi olan Lenovo , fuarda yenilikleri olacağını daha önceden     haber verdi. Yeni cep , tablet ve sezgiyle çalışan klavye bunlar arasında. Lenovo , akıllı saat tarafında da Moto 360’ı görücüye çıkarabilir.

- Türk markaları Arçelik ve Vestel de fuarda teknoloji şovu yapmaya hazırlanıyor. Yeni TV , buzdolabı ve küçük ev aletleri modelleriyle fuara damga vurmaya hazırlanıyorlar. İki markanın da yeni OLED TV modellerini öne çıkarması bekleniyor.

YENİ OYUN

Gram Games’den Six! oyunu

Tüm dünyada ses ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =