Man. United, İbrahimovic in forma satışlarından 76 Milyon Sterlin aldı

 Manchester United  ın yeni transferi  Zlatan Ibrahimovic  in  forma   satışlarından  elde edilen gelir açıklandı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre İsveçli futbolcunun transferinden bu yana 76  Milyon   sterlin  (304  Milyon  TL) gelir elde edildi

hurriyet
0

Zlatan Ibrahimovic in formaları  satış  rekorları kırıyor...  Manchester United  taraftarının büyük ilgi gösterdiği Ibrahimovic formalarının 1 haftada 76  Milyon   sterlin  gelir getirdiği açıklandı.

"POGBA NIN PARASI ÇIKAR"
İngiltere de  gündem  olan bu haberin ardından İsveçli futbolcunun önceki günlerde yaptığı Pogba transferinin pahalı olacağını düşünenleri anlamıyorum.  Manchester United  sırf benim  forma  satışımdan Pogba nın parasını çıkartır açıklaması sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

Dünya Devi Yunus Mallı'nın peşinde!

POGBA YI ALMAYA AZ KALDI
Bilindiği üzere  Manchester United  , Pogba nın transferi için Juventus kulübüne 100  Milyon   sterlin  ödeyecek. Ibrahimovic in şimdiye kadar satılan formalarında 76  Milyon   sterlin  gelir elde eden Kırmızı Şeytanlar ın sezon açılışına kadar bu parayı çıkartmasına kesin gözüyle bakılıyor. (haberler.com)


Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =